Vitajte v obci "Lysá pod Makytou"

...najkrajší kút v šírom svete...

 


Home Spoločenské akcie Fašiangy - poďakovanie
Fašiangy - poďakovanie PDF Tlačiť E-mail
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 
Napísal Monika Mrníková   
Utorok, 12 Február 2013 11:39

V sobotu 9. februára 2013 sa v obci Lysá pod Makytou uskutočnil fašiangový sprievod masiek a fašiangová zábava.

Ani studené počasie neodradilo masky, aby občanom našej obce spríjemnili fašiangové obdobie hudbou a tancom. Masky sa za sprievodu hudby skupiny METEOR vybrali z časti obce Vnukovce do centra obce až na dolný koniec.

Pre deti sme pripravili v nedeľu 10. februára v kultúrnom dome detský karneval. Na karnevale tancovali včeličky, princezné, lienky, zajkovia a rôzne iné veľmi pekné masky. Deti sa krásne vytancovali a prežili pekné nedeľné popoludnie.

Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli pri organizovaní fašiangového sprievodu, fašiangovej zábavy a detského karnevalu – členom DHZ, Klubu dôchodcov, zamestnancom obecného úradu a materskej školy. Taktiež veľmi pekne ďakujeme všetkým maskám, ktoré sa do sprievodu zapojili, najmä členom hudobnej skupiny METEOR, ktorá sprevádzala masky obcou aj na zábave v kultúrnom dome.

Ďakujeme aj občanom, ktorí podporili zachovanie tejto krásnej tradície a svojimi vecnými darmi a finančnými príspevkami prispeli k oživeniu fašiangového obdobia v našej obci.

Starosta obce

 

Fotografie sa nachádzajú vo fotogalérii obce:

http://www.lysapodmakytou.sk/galery/thumbnails.php?album=53

http://www.lysapodmakytou.sk/galery/thumbnails.php?album=54

 

Posledná úprava Streda, 13 Február 2013 10:25
 

PrihlásenieSMS Info

Hľadaj!

Náhodné fotografie

Error opening the path to CpmFetch/domains/lysapodmakytou.sk/public/www_root/galery/cpmfetch
name of configuration file:/domains/lysapodmakytou.sk/public/www_root/galery/cpmfetch/cpmfetch_config.php
Please recheck the path for cpmFetch and the name of the configuration file at the module Backend

Lysá pod Makytou